Müşteri Yorumları

Anasayfa Müşteri Yorumları

Sizden Gelenler

Genel ürün üretim sektörü endüstriyel inşaat akustiği, makine ve genel günlük ses, yankı düzenleme ürünleri misalinde sinema,konferans,toplantı odası,stüdyo,otel duvarları, atış poligonları, ağır silah sanayi ve otomotiv sektöründe bir çok uygulama ve ürün satışı firmamız tarafından müşterilerimize doğru anlatım doğru analiz ile bünyemizde bulunan teknik ve ses mühendisi çalışanlarımız müşterilerimize kaliteli hizmeti her daim sunmaktayız.

Evimin bir odasını kişisel müzik hobim için ses izolasyonu yapacaktım. Uygulama için gurultuyalitimi.com'a danıştım. Sonuç gerçekten mükemmeldi. Artık gönül rahatlığı ile kayıt yapabilirim.

Aslı ŞentürkMüzisyen

Ofisimizde yer alan çağrı merkezimize ait toplantı odaları, mekanik odalar, tavan akustik izolasyonu işleri için teknik bilgi aldım. Teşekkürler.

Selin Gökayİç Mimar

Otelimizde kullancağımız ses yalıtım malzemeleri konusunda fikir aldık. İşlerine gösterdikleri özen ve mükemmeliyetçi yaklaşımları memnun edici. İlgilenen herkese tavsiye ederim. Teşekkürler.

Orhan PekcanOtelci

İnşaatımızın, spor salonları, toplantı odaları, yüzme havuzları, sauna, hamam ve cep sineması gibi sosyal yaşam alanlarında ses izolasyonları için teknik destek sağladılar teşekkürler.

Sinan Çermikliİnşaat Mühendisi
BİZ SİZİ ARAYALIM
İletişim formumuzdan telefonunuzu bırakırsanız, ses yalıtım uzmanımız size ulaşacaktır.
Telefon: 0506 709 00 74